B I O


Sara odbiera świadectwo w I LO w Toruniu.

Sara Pach urodziła się 9 grudnia 1995 roku w Toruniu. Uczęszczała do I LO  w Toruniu. W tym samym mieście zdała maturę, a w październiku 2014 roku rozpoczęła studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika.


Wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, grająca na pianinie i gitarze, od dziecka laureatka wielu festiwali muzycznych. Kobieta charyzmatyczna, pełna energii i wdzięku, która podbija serca publiczności swoją otwartością. 

Okres jej dzieciństwa pod względem artystycznym zaowocował wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Dzięki temu wzrastała i rozwijała swój talent zdobywając doświadczenie na przeróżnych scenach, co niewątpliwie miało ogromny wpływ na ukształtowanie jej osobowości scenicznej.


Sara odbiera nagrodę.

W 2005 r. Sara zajmuje pierwsze miejsce w konkursie, który odbył się z okazji XX-lecia współpracy twórczej Wandy Chotomskiej i Mirosławy Gawryłkiewicz.


Sara Pach jest półfinalistką Festiwalu "Pejzaż Bez Ciebie" (z repertuarem Ireny Jarockiej oraz zespołu  2+1 ), wielokrotną laureatką Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Miłosnej w Chełmnie, gdzie dodatkowo otrzymała nagrodę publiczności, laureatką Młodych Talentów Fundacji Roberta Janowskiego oraz uczestniczką koncertu "Nie ma jak u mamy" u boku najpopularniejszych gwiazd.

Koncert „Nie ma jak u mamy”
Laureatka Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Miłosnej w Chełmnie.

W maju 2015 roku światło dzienne ujrzał debiutancki singiel Sary Pach, nagrany specjalnie na Young Stars Festival pt. "Siła Wiary". Piosenkę skomponował Kevin Savigar autor przebojów Avril Lavigne.

Sara podczas festiwalu z fanami.

Kadr z teledysku do utworu „Niepodzielni”

W świadomości szerszej publiczności zaistniała po nagraniu wspólnego utworu "Niepodzielni" ze znanym raperem MEZO, z którym później niejednokrotnie występowała na scenie.

Koncert z Jacek MEZO Mejer
 

Kadr z klipu do utworu „ Sobą być”

W roku 2016 artystka wydała kolejny singiel pt. "Sobą być", do którego współtworzyła tekst. Jego producentem był Przemysław Puk, znany kompozytor, współautor sukcesów wielu znanych osób.


Latem 2017 Sara Pach wydała singiel „Nowy”, do którego skomponowała muzykę i napisała słowa. Autorem aranżacji tego utworu jest Przemysław Puk. Do zagrania w teledysku artystka zaprosiła dwóch znanych YouTuberów: Yoczooka i Kospera.

okładka singla „Nowy”
 

Ważniejsze  chwile w karierze SARY PACH

Trzykrotny występ na żywo w programie DZIEŃ DOBRY TVN


Koncert w Dworze Artusa w Toruniu z repertuarem Anny Jantar


Dwukrotny występ na żywo w programie Pytanie Na Śniadanie TVP2


Nagroda w plebiscycie toruńskie gwiazdy w kategorii  "Toruńska Nadzieja Roku"


Dwukrotny wywiad w programie "Na Tapecie" w telewizji SUPER STACJA

Wywiad w radiowej "Czwórce" - POLSKIE RADIO, Radio Eska


Wywiad dla telewizji 4FUN.TV


Występ na MEET UP 2015 we Wrocławiu

Tytuł - Kobieta Torunia w kategorii Kultura